Ochrona zwierząt

Informujemy, że tutejsza Gmina na rok 2018 zawarła umowę z Przychodnią Weterynaryjną „Sowa” Paula Dziubińska-Bartylak, Marta Klubińska S.C., przy ul. Toruńskiej 6 w Solcu Kujawskim, w zakresie usług lekarsko-weterynaryjnych na terenie miasta i gminy Solec Kujawski. Świadczenia usług weterynaryjnych obejmują między innymi ratowanie lub poprawę zdrowia zwierząt bezdomnych, w tym kotów wolno żyjących.

W związku z powyższym w wyżej wymienionym zakresie prosimy o kontakt  z Przychodnią Weterynaryjną „Sowa”, ul. Toruńska 6 w Solcu Kujawskim.

Przypominamy, że wyłącznie za usługi wykonane przez Przychodnię Weterynaryjną „Sowa” P. Dziubińska-Bartylak, M. Klubińska S.C. w Solcu Kujawskim, Gmina pokrywa koszty leczenia zwierzęcia.

***

Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta i Gminy Solec Kujawski w 2018 rokuUchwała Nr XXXVIII/327/18 Rady Miejskiej w Solcu Kujawskim z dnia 26 stycznia 2018 r.

***

Sprawozdanie dotyczące ochrony zwierząt za 2016 rok

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>