Regionalne Centrum Przedsiębiorczości

Regionalne Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

ul. Unii Europejskiej 4
tel. (52) 387 02 02, (52) 387 02 00, fax.(52) 387 02 10

e-mail: inkubator[at]rcp[dot]soleckujawski[dot]pl

www.rcp.soleckujawski.pl

Cele i zadania:

Inkubator to miejsce rozwoju i nabieranie doświadczenia firm do samodzielnego funkcjonowania na rynku. Działanie Inkubatora Przedsiębiorczości nastawione jest na wspomaganie nowo powstałych i pomoc w rozwoju istniejących firm. Misją Inkubatora jest w szczególności: tworzenie na bazie obiektu nowych miejsc pracy poprzez powstanie nowych i rozwój istniejących firm, wspieranie i stosowanie systemu zachęt celem szybkiego rozwoju nowocześnie zarządzanych podmiotów, oferowanie powierzchni przygotowanej do prowadzenia działalności biurowej, produkcyjnej i magazynowej, organizowanie szkoleń i warsztatów, które pomogę firmą w realizacji ich celów.

Szkolenia i doradztwo: 

Wspierając i doradzając „startującym” przedsiębiorcom RCP wie jak duże znaczenie ma wiedza i dostęp do informacji dla prawidłowego rozwoju i przetrwania firmy. Inwestowanie w kapitał ludzki jest obecnie niezbędnym warunkiem, pozwalającym firmie zdobyć i utrzymać pozycję na rynku. RCP organizuje zarówno szkolenia wewnętrzne – dostosowane do potrzeb i specyfiki konkretnej firmy jak i szkolenia otwarte – dostępne dla szerszego grona uczestników. 

Więcej informacji na temat Regionalnego Centrum Przedsiębiorczości pod adresem www.rcp.soleckujawski.pl

Uchwała Nr XXV/235/17 Rady Miejskiej w Solcu Kujawskim z dnia 31 marca 2017 r. w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie spółki Regionalne Centrum Przedsiębiorczości spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Solcu Kujawskim.

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian