Decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach 2012

Data
publikacji

Treść

16 stycznia 2012 r.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Rekultywacja terenów przemysłowych po Przedsiębiorstwie Państwowym Nasycalnia Podkładów Kolejowych w Solcu Kujawskim” 
09 marca 2012 r. Obwieszczenie Burmistrza MiG Solec Kujawski o wydanej decyzji odmawiającej ustalenia środowiskowych uwarunkowań dla przedsięwzięcia polegającego na „eksploatacji złoża torfu CHROŚNA II” na dz. 53/14, 53/15, 53/16 i 53/18 (obręb Przyłubie), gm. Solec Kujawski.
27 kwietnia 2012 r. Obwieszczenie Burmistrza MiG Solec Kujawski o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Zmiana sposobu użytkowania budynku usługowo-handlowego na stację kontroli pojazdów wraz z jego rozbudową o część warsztatowo-magazynową i socjalno-biurową”…
10 maja       2012 r. Obwieszczenie Burmistrza MiG Solec Kujawski o przystąpieniu do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia pn.: „Stanowisko myjni i dezynfekcji pojazdów, pojemników do przewozu i zbiorników odpadów wraz z zagospodarowaniem terenu w obrębie hali segregacji surowców wtórnych oraz myjni na terenie działek nr 302/1 i 302/2 obr. m. Solec Kujawski [0001]”..

10 sierpnia  2012 r.

 

16 sierpnia 2012 r.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski dot. procedury oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia pn.: „Stanowisko myjni i dezynfekcji pojazdów, pojemników do przewozu i zbiorników odpadów wraz z zagospodarowaniem terenu …”

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie warsztatu samochodowego z częścią mieszkalną.

19 września 2012 r.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie budynku ubojni drobiu o magazyn wyrobów gotowych…

25 września 2012 r.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie magazynu zbożowego …

28 września 2012 r. 

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski dot. uzupełnienia raportu dla przedsięwzięcia pn.: „Stanowisko myjni i dezynfekcji pojazdów, pojemników do przewozu i zbiorników odpadów wraz z zagospodarowaniem terenu…”

27 listopada 2012 r.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Stanowisko myjni i dezynfekcji pojazdów, pojemników do przewozu i zbiorników odpadów wraz z zagospodarowaniem terenu …”

 

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>