Historia

Skład Rady Miejskiej kadencji 2018-2023

SKŁAD OSOBOWY RADY MIEJSKIEJ W SOLCU KUJAWSKIM KADENCJI 2018 - 2023

Bartłomiej Czaki - Przewodniczący Rady Miejskiej dyżur pełnić będzie wyłącznie telefoniczny pod nr tel. 501 469 029 bartlomiej.czaki@soleckujawski.pl lub biurorady@soleckujawski.pl

******* Dariusz Chojnacki - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej dyżur pełni od pon. do pt. od godz. 8.00 do 16.00 pod nr tel. 601 222 820 dariusz.chojnacki@soleckujawski.pl 

  1. Bąbka Andrzej - dyżur pełni w każdy wtorek od godz. 16.00 do 18.00 pod nr tel. 600 91 52 52, e-mail: andrzej.babka@soleckujawski.pl 
  2. Bieniek Grażyna - dyżur pełni w każdą środę od godz. 17.00 do 19.00 pod nr tel. 693 562 398, e-mail: grazyna.bieniek@soleckujawski.pl
  3. Damrat Mariusz - dyżur pełni w każdy poniedziałek pod nr tel. 603 19 20 63, e-mail: mariusz.damrat@soleckujawski.pl
  4. Dorawa Agnieszka - dyżur pełni w każdy wtorek od godz. 15.00 do 17.00 pod nr tel. 509 158 605, e-mail: agnieszka.dorawa@soleckujawski.pl
  5. Gapska Justyna - dyżur pełni w każdy czwartek w godz. od 17.00 do 19.00 pod nr tel. 52 387 18 00, e-mail: justyna.gapska@soleckujawski.pl
  6. Kołota Beata - dyżur pełni w każdy poniedziałek od godz. 18.00 do 19.00 pod nr tel. 508 393 825, e-mail: beata.kolota@soleckujawski.pl
  7. Michalak Adam - dyżur pełni w każdy wtorek od godz. 14.00 do godz. 15.00 pod nr tel. 608 491 137, e-mail: adam.michalak@soleckujawski.pl
  8. Pacek Tomasz - dyżur pełni w pierwszy piątek miesiąca w godz. od 10.00 do 12.30 pod nr tel. 695 670 900, e-mail: tomasz.pacek@soleckujawski.pl
  9. Szymon Raczyński - dyżur pełni od poniedziałki do czwartku w godz. od 10.00 do 12.00 pod nr tel. 694 559 195, e-mail: szymon.raczynski@soleckujawski.pl
  10. Tomasz Rudny - dyżur pełni w każdy poniedziałek od godz. 18.00 do 19.00 i w każdą środę od godz. 17.00 do 18.00 pod nr tel. 796 409 528, e-mail: tomasz.rudny@soleckujawski.pl
  11. Tadeusz Szczepański - pełni dyżur w każdą sobotę w godz. od 10.00 do 13.00 pod nr tel. 601 650 368, e-mail:tadeusz.szczepanski@soleckujawski.pl
  12. Marzanna Szewczyk - dyżur pełni w każdy poniedziałek od godz. 9.00 do 18.00 pod nr tel. 500 007 371, e-mail:marzanna.szewczyk@soleckujawski.pl
  13. Żaguń Alicja - dyżur pełni w każdą środę od godz. 14.00 do 15.00 pod nr tel. 607 038 607, e-mail: alicja.zagun@soleckujawski.pl

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>