Zmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Solec Kujawski – dot. obrębów Przyłubie, Wypaleniska, Makowiska, Otorowo)

Zmiana Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Solec Kujawski (dotyczy obrębów: Przyłubie, Makowiska, Wypaleniska, Otorowo)

 

1. Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kirunków zagospodarowania przestrzennego gminy Solec Kujawski (Uchwała Nr VI/51/15 Rady miejskiej w Solcu Kujawskim z dnia 12 czerwca 2015r. wraz z załącznikami)

 

2. Ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Solec Kujawski (na podstawie art. 11 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym)

 

3. Ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Solec Kujawski (na podstawie art. 39.1 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o srodowisku jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie srodowiska oraz o ocenach oddziaływania na srodowisko)

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>