Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Audyty i kontrole, kontrola zarządcza

Informacje opublikowane przed 1.09.2023 r. znajdują się w zakładce "Archiwum BIP" - "Audyty i kontrole, kontrola zarządcza"

AUDYT I KONTROLE WEWNĘTRZNE:

KONTROLE ZEWNĘTRZNE:

2024 rok:

  • Kontrola w zakresie prawidłowości ustalenia i wykorzystania dotacji udzielonej na sfinansowanie kosztów wydawania decyzji w sprawach świadczeniobiorców innych niż ubezpieczeni spełniających kryteria dochodowe do przyznania prawa do świadczeń zdrowotnych w okresie od 1.01.2023 r. do 31.12.2023 r. Termin kontroli: 26.03.2024 r.

2023 rok:

  • Kontrola dot. organizacji łączności w "Radiowej Sieci Zarządzania Wojewody" oraz systemu ostrzegania i alarmowania wraz z oprogramowaniem wykorzystywanym przez właściwe komórki ds. zarządzania kryzysowego.
Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego