Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Obwieszczenia, ogłoszenia, zawiadomienia Wójta Gminy Rojewo

2026 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Rojewo o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, znak: RR.IV.6220.1.13.2026 z dnia 27 maja 2026 r. Szczegóły obwieszczenia w załączniku poniżej:

Obwieszczenie_Rojewo_20260528144630 (PDF | 68,36KB)
 

Ogłoszenie w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów ewidencyjnych Liszkowo i Liszkowice, gmina Rojewo

Obwieszczenie Wójta Gminy Rojewo (PDF | 685,62KB) 
 

2025r.


2. Obwieszczenie Wójta Gminy Rojewo o możliwości zapoznania się z materiałami z dnia 12 sierpnia 2025r., znak: RR.I.6733.3.2025

Obwieszczenie Wójta Gminy Rojewo z dnia 12.08.2025r. RR.I.6733.3.2025 (PDF | 90,18KB)

Obwieszczenie Wójta Gminy Rojewo o możliwości zapoznania się z materiałami z dnia 12 sierpnia 2025r., znak: RR.I.6733.3.2025 - wersja dostępna

Obwieszczenie Wójta Gminy Rojewo z dnia 12.08.2025r. RR.I.6733.3.2025 (PDF | 90,18KB) 


3. Obwieszczenie Wójta Gminy Rojewo o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego z dnia 04 września 2025r., znak: RR.I.6733.3.2025

Obwieszczenie o wydaniu decyzji dnia 04.09.2025r. Wójt Gminy Rojewo (PDF | 75,22KB)

Obwieszczenie Wójta Gminy Rojewo o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego z dnia 04 września 2025r., znak: RR.I.6733.3.2025 - wersja dostępna

Obwieszczenie o wydaniu decyzji dnia 04.09.2025r. Wójt Gminy Rojewo (PDF | 75,22KB)
 


 

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego